Lelitka презентувала нову колекцію одягу в VODA club (Bukovel)

28 липня у комплексі VODA club відбувся показ нової колекції одягу Lelitka. Це було справді грандіозне свято краси та моди. В оточенні лісів, свіжого повітря та прозорої води, в компанії найкрасивіших дівчат та найвдячнішої публіки Lelitka презентувала вишивані плаття, блузи і сорочки з нової колекції. Вишиванки пошиті з італійського льону, прикрашені мереживом, вишиті хрестиком, гладдю.

— Люблю український вишиваний одяг, — каже засновниця бренду Lelitka Ганна Гладуняк. Проте здебільшого всі звикли одягати його по великих святах. Мені ж захотілося вдихнути сучасність у вишиванки. Поєднати традиції з італійським льоном та сучасним кроєм. Зробити одяг стильним, модним, зручним, який пасуватиме і для буднів, і для особливих моментів.  
Гості презентації впевнилися, що вишиванка — це універсальний предмет одягу. Вона прекрасно пасує до спідниць і штанів, доповнює як і діловий, так і вечірній одяг, а з модними джинсами виглядає настільки органічно і сучасно — не описати словами. Просто дивимося на фото, як це було, і насолоджуємося.
До речі, того дня Bukovel та комплекс VODA club обрали найкрасивіших дівчат та нагородили їх цінними подарунками. Ми також вітаємо красунь Юлію Лось та Вікторію Мудрак! Нехай попереду буде ще багато перемог. А в Lelitka — багато красивого одягу для особливих жінок.