Лавандові поля в новій колекції Lelitka

 

 

Ірина Гладуняк представила свою весняну колекцію вишиванок Violet в ресторації Зосина Воля, що у Івано-Франківську. Новий сезон дизайнерка присвятила головному кольору 2018 року згідно з Pantone  - ультрафіолету з його відтінками. 

Етнічний стиль вже кілька сезонів поспіль у всьому світі на піку популярності, а українська вишиванка стала однією з найбажаніших деталей гардеробу.  Сукні в стилі бохо від Lelitka -  це прекрасна альтернатива традиційній вишиванці.

     «Жінки сьогодні змінилися, і мода повинна розуміти їх. Їй слід проявляти особистість», - розповідає за лаштунками шоу засновниця бренду Ірина. На думку дизайнера, сучасна дівчина - смілива, часом сувора і вже точно впевнена в собі, але водночас жіночна. Вона рідко йде на компроміси і знає, чого хоче від життя. Тим, кому бракує подібних якостей, Ірина пропонує надбати їх за допомогою одягу з нової колекції.

    Всі три виходи колекції були цілісними, весняними та водночас елегантними. Нічого зайвого, тільки образ романтичної дівчини, яка любить життя.

    Першою на подіум вийшла модель у вишуканій сукні виконаній з легкої лляної тканини. Це розширена до низу сукня білого кольору з довгим рукавом-ліхтариком, зав'язками з китицями і вишивкою білого кольору. Моделі йшли імпровізованим подіумом, а потім немов розчинялися в натовпі гостей, щоб кожен міг зблизька роздивитися образи і оцінити крій універсального етнічного вбрання.

     З кожним новим виходом здавалося, що дизайнер намагалася догодити всім присутнім, традиційно проявляючи свої найвишуканіші навички стайлінгу, поєднуючи в образах вишуканість оксамиту, зручність льону, елементи ручної роботи, оздоблення вишиванок пір’ям та при цьому використовуючи натуральні тканини трендових кольорів сезону.

    «Я насолоджуюся натхненням, з яким працює наша молода команда. Це дійсно драйв і, перш за все, цікаво їм самим, а для мене важливо зробити наші ідеї максимально популярними. Ми відкриті для всього нового і запрошуємо до співпраці бажаючих ", - поділилася Ірина Гладуняк.

      На показ до дизайнера прийшли поціновувачі Lelitka, преса та гості. І на завершення вечора гостей очікував концерт Ganz live band – cover band, а також пряні коктейлі  та смаколики від ресторації .