Фотографія в вишиванці: 26 жінок приміряли «Lelitka» до Дня Незалежності

Багатодітна мама, працівник державної служби, затята мандрівниця, спортсменка, журналістки радіо, газети і телебачення, лікар, вчитель та інші. Загалом приміряли вишиванку бренду «Lelitka» і стали на один день фотомоделями жінки різного віку і найрізноманітніших професій. 

 

Фотосесія в вишиваному одязі «Lelitka» відбулася 18 серпня на території готельно-ресторанного комплексу «Край неба», поблизу Коломиї. Організатор фотоконкурсу –Ганна Гладуняк – засновниця відомої в Україні торгової марки вишиваного одягу «Lelitka» і шоуруму вишиванок в Коломиї під цією ж назвою.

 

– Любимо нашу країну, її історію і сучасність, любимо все українське. Власне через цю любов і почалася історія створення дизайнерських вишиванок і вишиваних суконь «Lelitka», – прокоментувала Ганна Гладуняк. – До Дня Незалежності нашої країни хотіли ще раз показати, що всім жінкам пасує український одяг.

Аби образ був завершений, а дівчата почувалися впевнено і красиво перед камерою, день почався з візажу, який безкоштовно для всіх учасниць фотопроекту зробили Христина Фінів з Калуша, Світлана Вишиванюк з Заболотова та Галина Цинкалюк з Івано-Франківська. А фотографувала дівчат, також безкоштовно, сімейний та весільний фотограф Анна Лях з Калуша. 

 

День почався з макіяжу, відтак відбулася фотосесія. Було багато знайомств, розмов за шампанським і, звісно, нових красивих фото. Дівчата впевнено почувалися перед камерою, посміхалися, переодягалися в різні сукні, вибирали свою. 

 

– Від бренду, від всіх дівчат щиро дякуємо візажистам і фотографу, – коментує засновниця бренду Lelitka. – І дякуємо всім дівчатам за участь в фотопроекті. Сподіваюся, нам хоч трохи вдалося показати світові, що в такій прекрасній країні – багаті традиції, красиві жінки в українському одязі. 

З Днем Незалежності, Україно!