Фотографія в стильній вишиванці: “Lelitka” запрошує жінок для участі в фотопроекті

Як все відбуватиметься? Тільки на один день – 18 серпня – запланована фотосесія в вишиваному одязі Lelitka. Локація — “Край неба”. Моделлю може стати кожна жінка, незалежно від віку. Треба тільки наважитися, уявити себе в українському одязі і написати на електронну адресу про згоду на участь в фотопроекті. 

Організатор фотоконкурсу — Ганна Гладуняк — засновниця торгової марки вишиваного одягу Lelitka і шоуруму вишиванок в Коломиї під цією ж назвою.
Ідея створення “Лелітки” належить доньці Ганни Ірині. Саме вона однієї зими захотіла особливу вишиванку — на білому полотні лише чорними нитками. Оскільки ніде не змогли знайти, Ганна вирішила вишити. Усі, хто бачив вишиванку, розпитували, де таку можна придбати, але аналогів не було. Саме ця вишивана сорочка стала початком творчого шляху “Лелітки”.
За доволі невеликий час бренд одягу став впізнаваним, взяв участь у кількох модних показах. Це й не дивно, кожна робота є унікальна і неповторна, під час пошиття кожної моделі використовують тільки якісні тканини і нитки, які замовляють за кордоном. Зокрема льон закуповують в Італії. Експериментують також і з різними техніками вишивання. І це помітили не тільки в Україні. Сукні Lelitka замовляли з багатьох країн, лише протягом кількох останніх місяців вишивані сукні поїхали до Кувейту, Лондона та Сполучених Штатів Америки.
— Любимо нашу країну, її історію і сучасність, любимо все українське. Власне через цю любов і почалася історія створення дизайнерських вишиванок і вишиваних суконь Lelitka. Чому Lelitka? Це слово має два значення, і ми вирішили, що їх поєднання точно характеризує нашу назву, — розповідає Ганна Гладуняк, засновниця бренду Lelitka. — Згідно першого “лелітка” — квітка. Згідно другого “лелітка” — це маленькі блискітки, щось на кшталт паєток, якими в давнину прикрашали святкові вишиванки. Кожна жінка — яскрава блискуча квітка, незалежно від статусу, віку, місця проживання. І до Дня Незалежності нашої країни хочемо показати, що всім нашим яскравим квіткам пасує український одяг, тому запускаємо фотопроект.

Від Lelitka — ідеальні укладки, мейки і фотосесія в українському одязі, а ще — настрій, цікаві знайомства, розмови, шампанське і, звісно, нові красиві фото для facebook і instagram.
— Покажемо до Дня Незалежності світові разом, що українкам личить українське”, — коментує засновниця бренду Lelitka. 
А поки можна ознайомитися з різноманіттям вишиванок і вишиваних суконь на сайті. І написати про свою згоду на участь в фотопроекті, додавши невелику розповідь про себе, на електронну адресу: shop@lelitka.com.