Вишиване плаття Lelitka? Іt’s amazing!

Коли отримуємо такі відгуки, переконуємося, що все робимо правильно, що вишиванки Lelitka дарують людям радість і впевненість. Та що там приховувати, нашої енергії після таких відгуків вистачило б навіть на те, щоб освітити якесь місто і кілька сусідніх. Ділимося відгуком і радіємо, що для Наталії Чумак Lelitka стала Тією Самою Сукнею.

“Коли в твоєму житті з’являться Та Сама Сукня, це невипадково. Вона з’являється, коли ти до цього готова. Коли відчуваєш, що на тебе чекають неординарні події і до них треба підготуватися. Ця сукня відшивається саме для тебе і надходить охайно складеною у коробці, перев’язаній червоною стрічкою. Саме у твій день народження. Це Подарунок від Долі, навіть, якщо ти сама собі його зробила. І ти вже знаєш про день і час вашого першого виходу. І що заради цього доведеться перелетіти через океан.

І одного неймовірного дня у величній будівлі в самому серці Вашингтону зберуться люди з різних країн. І саме від тебе вони дізнаються, що є в світі дивна Terra Incognita, де живуть талановиті та працьовиті люди, які створюють такі диво-сукні, прикрашені вишитими птахами і квітами, що важко стримати захоплення “it’s amazing!” і втриматися від запитання “were are you from?”. І ти з гідністю скажеш: “I’m from Ukraine”! І дозволиш зробити фото на пам’ять. Багато фото"