Доставка та оплата

Обробка та відправка замовлення займає один робочий день. Всі товари є на складі в наявності. Якщо замовлення оформлено сьогодні — замовлення буде оброблено та відправлено на наступний робочий день. В окремих випадках термін обробки й відправки замовлень може бути збільшений на один-два робочих дні.

Зазначені терміни можуть бути дотримані лише в тому випадку, якщо при реєстрації й оформленні замовлення Ви зазначили всі дані, необхідні для відправлення Вашого замовлення, а якщо ні, тоді термін обробки замовлення може бути збільшений на час, необхідний для уточнення даних.

Зверніть увагу: якщо було оформлено кілька замовлень — кожне замовлення буде відправлено окремою посилкою зі своїм номером відправлення, об'єднання декількох замовлень в одне замовлення не здійснюється.


Доставка в межах України:

Доставка замовлень здійснюється службою "Нова пошта"!


Оплата замовлення:

- при одержанні замовлення

- банківською картою VISA, Mastercard при оформленні замовлення


Доставка в інші країни:

Доставка здійснюється "Укрпоштою" поштовою посилкою, міжнародне відправлення, авіатранспортом.

Вартість доставки замовлення за межі України залежить від країни призначення а також ваги та габаритів відправлення, розраховується після обробки замовлення та резервування замовлених товарів, та надсилається електроним листом на адресу email замовника разом із розрахунком загальної суми до сплати та посиланням на сторінку оплати замовлення.


Оплата замовлення (інші країни):

- банківською картою VISA, Mastercard